Odważna kreacja na wieczór panieński

Wieczór panieński to okazja, która pozwala na odrobinę szaleństwa i ekstrawagancji. Jeśli zostaniemy zaproszone na zabawę organizowaną przez przyszłą pannę młodą, warto dokładnie zastanowić się nad wyborem sukienki. Odważna kreacja na wieczór panieński może stanowić na przykład stylową sukienkę ze skóry, ale oczywiście nie tylko.

Poszukując oryginalnej kreacji na wieczór panieński, warto zwrócić uwagę chociażby na sukienki zdobione cekinami lub frędzlami. Może to być na przykład odważna sukienka dekorowana cekinami w modne wzory – do takiej kreacji należy jednak dopasować nieco mniej rzucające się w oczy dodatki. Na imprezę w klubie najlepiej zaopatrzyć się w klasyczne szpilki. Połysk cekinów jest sam w sobie tak wyrazisty, że nie dopuszcza konkurencji.

Można również sięgnąć po złotą lub srebrną krótką sukienkę. Takie kolory najlepiej prezentują się w połączeniu z klasyczną czernią. Dlatego wybierając bogato zdobioną lub strojną sukienkę, warto pamiętać o raczej stonowanych dodatkach. Czarna torebka i czarne szpilki będą idealnym dopełnieniem do takich kreacji.

Jeśli chcemy przykuwać uwagę, możemy też pokusić się o włożenie krótkiej sukienki z geometrycznymi wzorami (na przykład ze złotych lub srebrnych cekinów). Takie ozdoby sprawią, że całość będzie prezentować się bardzo oryginalnie i elegancko zarazem. Pamiętajmy też o modnych w tym sezonie odcieniach: burgundowym oraz kobaltowym.

Odważna kreacja na wieczór panieński może stanowić także sukienkę w kolorze klasycznej czerni, której monotonię przełamiemy dodatkami w wyrazistych i soczystych kolorach. Do takich sukienek świetnie pasują akcesoria w złotych i srebrnych barwach, ale oczywiście nie tylko. Możemy też sięgnąć po dodatki w odcieniu soczystej zieleni lub czerwieni.

Poszukując oryginalnej kreacji na wieczór panieński, warto wziąć pod uwagę miejsce, w którym będzie odbywać się zabawa. Gdyż całkowicie inny strój założymy na szaloną imprezę w klubie, a inny na domowe garden party. Podczas gdy cekinowy blask znakomicie będzie prezentował się na dyskotece, to już w trakcie spotkania z przyjaciółkami w ogrodzie o wiele lepszym rozwiązaniem będzie na przykład zwiewna, romantyczna kreacja.

Stylizacja na wieczór panieński może być zupełnie szalona i odważna, jak i stonowana i klasyczna. To w głównej mierze od nas samych zależy, czy sięgniemy po oryginalną krótką sukienkę wykonaną z połyskującej w świetle reflektorów tkaniny czy też może postawimy na ponadczasowy minimalizm. Na takiej zabawie najważniejsze jest przede wszystkim czuć się dobrze, dlatego nie wkładajmy na siłę kreacji, które zupełnie nam nie odpowiadają.